До питания розробки системної моделі кришення скиби грунту

B.I. Ветохін До питания розробки системної моделі кришення скиби грунту

Апотація - робота присвячена аналізу існуючих моделей кришення шару Грунту. Запропонована модель кришення шару Грунту в системі «енергозасіб - робочий орган - шар Грунту». По­казано механізм самоадаптації системи з утворенням проміжного тіла з ущільненого Грунту, що виконує функцію частини робочої поверхні що динамічно змінюється, та одночасно функцію регу­лятора ККД.

Ветохин В.И., к.т.н.

К вопросу разработки системной модели крошения пласта почвы

Аннотация - робота посвящена анализу моделей крошения по­чвы клином. Предложена модель крошения почвы в системе «энер­госредство - рабочий орган - слой почвы». Показан механизм само­адаптации системы с образованием промежуточного тела из уплот­ненной почвы, выполняющего функцию динамически изменяющей­ся части рабочей поверхности и регулятора КПД

Ключевые слова - почва, модель крошения, рабочая поверх­ность, система, обратная связь, КПД, самоадаптация

On the issue of development of the systematic model of crumbling of the soil layer

V. Vetochin

Summary

The paper is devoted to the analysis of the existing models of crumbing the soil layer by the help of a wedge. The model in system "source of energy - working tool - soil layer" was proposed. And the mechanism of self-adapting of the system with forming of the intermediate body from the consolidated soil, performing the function of dynamic variable part of working surface and the regulating device of the efficiency system was shown.