Кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки вважає основною метою викладання інженерно-графічних дисциплін, привиття студентам навичок:

• геометричного моделювання технічних об’єктів та їх параметризація;
  • конструювання типових елементів технічних об’єктів.

Обсяг дисциплін, що викладаються кафедрою постійно розширюється:

• у 1968 році на старших курсах шести факультетів конструкторського спрямування була введена нова дисципліна "Основи художнього конструювання (технічний дизайн)".
  • з 1991 року курси комп'ютерної графіки викладаються кафедрою майже на всіх факультетах КПІ, і з 1992 року кафедра носить назву "Кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної графіки".
  • з 1996 році наша кафедра  входить до складу фізико-математичного факультетуі, і, крім традиційних для кафедри дисциплін, наші викладачі читають студентам факультету курс нформатика" (засновник циклу проф. Грибов С.М.).

Адреса кафедри: Київ, Проспект Перемоги 37, корпус 7, кімн. 815
Телефон: (8 044) 204 94 46