Вірченко Г.А. Структурно-параметричний підхід як загальна методологія комп’ютерного геометричного моделювання об’єктів машинобудування / Г.А. Вірченко // Прикладна геометрія та інженерна графіка. – Вип. 83. – К.: КНУБА, 2010. – С. 146-152.

Статтю присвячено визначенню місця та ролі структурно-параметричної методології в сучасному комп’ютерному геометричному моделюванні технічних об’єктів.

Висновки. Розглянуту методологію комп’ютерного структурно-параметричного геометричного моделювання може бути застосовано не тільки в машинобудуванні, а й у металургійній, хімічній та інших галузях промисловості, будівництві, сільському господарстві, решті сфер життєдіяльності людини.

Читати статтю повністю

Список літератури

1. Вірченко Г.А. Геометричне моделювання поверхонь літака в інтегрованих комп’ютерних системах із використанням кривих Безьє третього порядку: дис. ... канд. техн. наук: спец. 05.01.01 ”Прикладна геометрія, інженерна графіка ” / Г.А. Вірченко – К.: КНУБА, 2005. – 154 с.

2. Ванін І.В. Структурно-параметричне геометричне моделювання несучих поверхонь на стадії ескізного проектування літака: дис. … канд. техн. наук: спец. 05.01.01 ” Прикладна геометрія, інженерна графіка ” / І.В. Ванін – К.: КНУБА, 2006. – 145 с.

3. Ткачевський Я.І. Структурне моделювання складних геометричних об’єктів у літакобудуванні: дис. ... канд. техн. наук: спец. 05.01.01 ” Прикладна геометрія, інженерна графіка ” / Я.І. Ткачевський – К.: КНУБА, 2007. – 175 с.

4. Ванін В.В. Структурно-параметричне геометричне моделювання як засіб інтеграції процесів проектування та виробництва об’єктів машинобудування: дис. … канд. техн. наук: спец. 05.01.01 ” Прикладна геометрія, інженерна графіка ” / В.В Ванін. – К.: КНУБА, 2008. – 153 с.

5. Фокс А. Вычислительная геометрия. Применение в проектировании и на производстве: Пер. с англ. / А. Фокс, М. Пратт – М.: Мир, 1982. – 304 с.

6. Роджерс Д. Математические основы машинной графики: Пер. с англ. / Д. Роджерс, Дж. Адамс – М.: Мир, 2001. – 604 c.

7. Ванін В.В. Визначення та основні положення структурно-параметричного геометричного моделювання / В.В. Ванін, Г.А. Вірченко // Геометричне та комп’ютерне моделювання. – Вип. 23. – Харків: ХДУХТ, 2009. – С. 42-48.

8. Ванін В.В. Структурно-параметричні геометричні моделі як основа для узгодженої розробки літака на стадії ескізного проектування / В.В. Ванін, Г.А. Вірченко, І.В. Ванін // Наукові вісті НТУУ «КПІ». – №4. – К.: НТУУ «КПІ», 2006. – С. 35-41.

9. Ванін В.В. Деякі питання розробки обчислювальних алгоритмів структурно-параметричного моделювання складних геометричних об’єктів / В.В. Ванін, Г.А. Вірченко, І.В. Ванін // Прикладна геометрія та інженерна графіка. – Вип. 76. – К.: КНУБА, 2006. – С. 17-23.

Last Updated on Monday, 04 June 2012 07:14