Вірченко Г.А. Структурно-параметричні методи апроксимації як засоби вирішення задач оптимізації / Г.А. Вірченко // Праці Тавр. держ. агротех. університету. – Вип. 4. Прикл. геом. та інж. граф. – Т. 47. – Мелітополь: ТДАТУ, 2010. – С. 61-66.

У статті розглянуто деякі питання застосування геометричного структурно-параметричного підходу для розв’язування оптимізаційних задач методами апроксимації.

Висновки. Визначені в публікації напрямки удосконалення математичного та програмного забезпечення для вирішення задач оптимізації шляхом застосування прийомів структурно-параметричного геометричного моделювання потребують свого подальшого наукового дослідження.

Читати статтю повністю

Список літератури

1. Хог Э. Прикладное оптимальное проектирование: Механические системы и конструкции: Пер. с англ. / Э. Хог, Я. Арора – М.: Мир, 1983. – 478 с.

2. Введение в нелинейное программирование / К.Х. Эльстер, Р. Рейнгардт, М. Шойбле, Г. Донат / Пер. с нем. Под ред. И.И. Еремина. – М.: Наука. Главная редакция физико-математической литературы, 1985. – 264 с.

3. Банди Б. Методы оптимизации. Вводный курс: Пер. с англ. / Банди Б. – М.: Радио и связь, 1988. – 128 с.

4. Ванін В.В. Визначення та основні положення структурно-параметричного геометричного моделювання / В.В. Ванін, Г.А. Вірченко // Геометричне та комп’ютерне моделювання. – Вип. 23. – Харків: ХДУХТ, 2009. – С. 42-48.

5. Вірченко Г.А. Розрахунок перетинів довільних параметричних поверхонь / Г.А. Вірченко // Праці Тавр. держ. агротех. університету – Вип. 4, т. 41. – Мелітополь: ТДАТУ, 2008. – С. 119-125.

6. Вірченко Г.А. Структурно-параметричний підхід як засіб удосконалення геометричних алгоритмів / Г.А. Вірченко // Геометричне та комп’ютерне моделювання. – Вип. 26. – Харків: ХДУХТ, 2010. – С. 81-84.

Last Updated on Monday, 04 June 2012 07:13