Модифікація форми кривої третього порядку переміщенням особливої точки кривої

Модифікація форми кривої третього порядку переміщенням особливої точки кривої / Г.М. Коваль // Прикладна геометрія та інженерна графіка. – К.: КНУБА, 2009.– Вип. 81. – С.138–142.

Стаття присвячена аналізу залежності форми плоскої раціональної кривої третього порядку від положення її особливої точки. Запропоновано спосіб локальної модифікації плоского обводу першого порядку гладкості, який дозволяє цілеспрямовано керувати формою простої дуги кривої, не змінюючи положення кінцевих точок та дотичних в них.

Modification of the form of a curve third The order by transition a singular point of a curve.

G. Koval

The paper is devoted to the analysis of association of the form of a flat rational curve of the third order from a position her singular point. The mode of local modification of flat contour of the first order of a smoothness is offered which allows is directed to operate the form of a simple arc of contour, not changing a position of finishing points and tangents in them.

Last Updated on Saturday, 22 September 2012 20:14