Інформатика та програмування, 7 семестр, курс "Деякі положення нелінійної динаміки. Теорія хаосу. Фрактальна геометрія"

бакалаври, 6.040201 математика, 6.040203 фізикаФМФ Інформатика та програмування, 7 семестр,  курс "Деякі положення нелінійної динаміки. Теорія хаосу. Фрактальна геометрія"
бакалаври, 6.040201 математика, 6.040203 фізика
Викладач: Гнітецька Тетяна Віталіївна - доцент, к. т. н.

Навчальне видання Деякі положення нелінійної динамікию Теорія хаосу. Фрактальна геометрія.

Методичні вказівки для виконання компютерного практикуму з курсу (MATLAB) Укладачі: Гнітецька Т. В., Гнітецький В. А.

Варіанти лабораторних робіт Лабораторна робота 1, Лабораторна работа 2

Приклади екзаменаційних білетів