Кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки

Фізико-математичний факультет НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Новини та анонси

Вітання з Днем Конституції України

E-mail Print PDF
Дорогі київські політехніки!
Сьогодні відзначаємо День Конституції України. День, коли наша Держава, 1996 року отримала Головний документ,  який закріпив правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.
28 червня є одним з наймолодших Державних свят, однак історія законодавчого процесу сягає початку XVIII століття. Конституція українського гетьмана Пилипа Орлика, опублікована ще в 1710 році, стала однією з перших європейських конституцій Нового часу. Наші предки протягом століть виборювали свої права та свій Закон, які завжди були фундаментальною ознакою незалежності та державності. 
Тому сьогодні, хочу побажати лише одного — щоб безумовне виконання головного Закону, утвердило нас як громадянське суспільство, згуртоване в боротьбі за незалежність і в напруженій праці задля гідного, безпечного та заможного майбутнього!
З повагою,  
Михайло Згуровський.
Last Updated on Monday, 29 June 2020 17:45
 

Опитування від навчально-наукового центру прикладної соціології «Соціоплюс»

E-mail Print PDF

Увага!

Запрошення від Центра інформаційної підтримки освіти та досліджень (Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка) Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» приняти участь у опитуванні:

 

Шановні колеги!


Просимо Вас взяти участь у опитуванні, що проводить Навчально-науковий центр прикладної соціології «Соціоплюс» та відповісти на запропоновані питання стосовно рівня дотримання академічної доброчесності в КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Відповіді будуть використані лише в узагальненому вигляді.
Last Updated on Monday, 22 June 2020 17:18 Read more...
 

Карантин 2020 в КПІ (28.06.2020, новини за тиждень)

E-mail Print PDF

На жаль, темпи захворювання на COVID-19 лише зростають. Новий день - новий антирекорд. 26.06.2020 було виявлено 1109 підтверджених випадків на COVID-19. У Києві також встановлено черговий антирекорд - 27.06.2020 виявлено 142 випадки за добу.

Гуртожитки працюють в штатному режимі, пропускний режим та протиепідемічні заходи забезпечено на належному рівні. Наразі в Студмістечку КПІ проживають 3612 студентів. За минулий тиждень приїхало 247 студентів. Всього за останній місяць до гуртожитків повернулось понад 800 осіб.

Last Updated on Monday, 29 June 2020 17:48
 

До уваги випускників магістрів!

E-mail Print PDF

 

Правила вступу до аспірантури 2020.

Термін подання документів до 01.07.2020 дистанційно в електронній формі на This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it !

До аспірантури на конкурсній основі приймаються особи, які здобули вищу освіту ступеня магістра (спеціаліста). До вступних випробувань допускаються особи, які вчасно подали всі необхідні для вступу документи згідно з правилами прийому

Алгоритм подання документів:

Last Updated on Friday, 12 June 2020 12:23 Read more...
   
 • «
 •  Start 
 •  Prev 
 •  1 
 •  2 
 •  Next 
 •  End 
 • »


Page 1 of 2